Izandakoa

Ariz Bidondo, Ana argazkia
Ariz Bidondo, Ana

III. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1990-05-22)
  • Askotariko-Independiente Taldeko Legebiltzarkidea (1990-05-22 / 1990-06-26)

    Pedro Hernández González-ek ordezkatua

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1990-02-20 / 1990-05-22)
    1. José M.ª Gurruchaga Zapirain ordezkatu zuen
    2. Félix Leopoldo Samaniego Izarra-k ordezkatua
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1987-03-11 / 1990-05-22)

    Félix Leopoldo Samaniego Izarra-k ordezkatua

  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1990-05-22)

    Roberto San Ildefonso Izaguirre-k ordezkatua

  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Idazkaria (1987-04-09 / 1990-05-22)

    Ernesto Ladrón de Guevara López de Arbina-k ordezkatua

II. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-10-01)
  • Lan eta Gizarte Ongunderako Batzordea: Lehendakaria (1984-05-03 / 1986-10-01)
  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1986-09-26 / 1986-10-01)
  • Drogazaletasunen Aurkako Jarraipen, Zaingo eta Bultzatze Batzorde Berezia Batzorde Berezia: Kidea (1985-04-26 / 1986-10-01)