Izandakoa

Benegas Haddad, José M.ª argazkia
Benegas Haddad, José M.ª

III. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1989-11-21)

    Ernesto Ladrón de Guevara López de Arbina-k ordezkatua

  • Bozeramaileen Batzarra: Bozeramailea (1987-01-08 / 1989-11-14)

    José Antonio Maturana Plaza-k ordezkatua

  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Kidea (1987-03-11 / 1989-02-21)

    José Antonio Maturana Plaza-k ordezkatua

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1989-11-13)

    Fernando Buesa Blanco-k ordezkatua

II. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-10-01)
  • Bozeramaileen Batzarra: Bozeramailea (1984-03-22 / 1986-10-01)
  • Iraskunde, Guztizko Ardularitza, Legegintza Batzordea: Kidea (1984-05-03 / 1986-10-01)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1984-03-22 / 1987-01-08)
  • Erresumatik Eusko Jaurlaritzara eta Foru-Diputaziotarako Eskuraketen Artarako Batzorde Berezia: Kidea (1984-10-18 / 1986-10-01)
  • I eta II Bateango Batzordea: Kidea (1984-12-13 / 1985-02-14)

I. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1982-12-01)

    Enrique Casas Vila-k ordezkatua

  • Bozeramaileen Batzarra: Bozeramailea (1980-03-31 / 1982-11-18)

    Juan Manuel Eguiagaray Ucelay-k ordezkatua

  • Iraskunde, Guztizko Ardularitza, Legegintza Batzordea: Kidea (1980-04-30 / 1982-12-01)

    Enrique Casas Vila-k ordezkatua

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1980-03-31 / 1982-12-01)

    Juan Manuel Eguiagaray Ucelay-k ordezkatua

  • I eta II Bateango Batzordea: Kidea (1981-06-10 / 1982-12-01)

    Enrique Casas Vila-k ordezkatua