Izandakoa

Villacián Peñalosa, Mercedes argazkia
Villacián Peñalosa, Mercedes

III. Legealdia

  • Eusko Alkartasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1990-01-30)

    Rafael Larreina Valderrama-k ordezkatua

  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1987-10-06 / 1990-01-30)
    1. Carlos Blasco de Imaz ordezkatu zuen
    2. Rafael Larreina Valderrama-k ordezkatua
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1990-01-30)

    Josefina Santamaría Rodríguez-ek ordezkatua

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1987-03-11 / 1990-01-30)

    Rafael Larreina Valderrama-k ordezkatua

  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1990-01-30)

    Rafael Larreina Valderrama-k ordezkatua

  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1987-04-09 / 1987-10-06)

    Miren Agurne Irusta Estala-k ordezkatua