Izandakoa

Ansola Maiztegui, Alberto argazkia
Ansola Maiztegui, Alberto

III. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1987-10-06)

    Armando Llanos Ortiz de Landaluce-k ordezkatua

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1987-10-05)

    Armando Llanos Ortiz de Landaluce-k ordezkatua

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1987-03-11 / 1987-10-06)

    Idoia Zenarrutzabeitia Beldarrain-ek ordezkatua

  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1987-10-06)

    Armando Llanos Ortiz de Landaluce-k ordezkatua

  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1987-04-09 / 1987-10-06)

    Juan José Ibarretxe Markuartu-k ordezkatua

II. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-10-01)
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Lehendakaria (1984-05-03 / 1986-10-01)
  • Euskal Herriko Elkarte Autonomiaduneko Herri Adierzpideen Arta eta Zaingorako Batzordea: Kidea (1984-05-03 / 1986-10-01)
  • II eta V Bateango Batzordea: Kidea (1984-10-10 / 1984-12-11)

I. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1984-01-19)
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1980-04-30 / 1980-11-19)
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Lehendakaria (1980-11-19 / 1984-01-19)
  • Lemoizko Zentral Nuklearrari buruzko Ikerketa Batzorde Berezia: Kidea (1980-07-23 / 1984-01-19)
  • Euskal Herriko Elkarte Autonomiaduneko Herri Adierzpideen Arta eta Zaingorako Batzordea: Kidea (1982-02-11 / 1984-01-19)
  • IV eta V Bateango Batzordea: Kidea (1983-11-24 / 1984-01-19)