Izandakoa

Gurruchaga Zapirain, José M.ª argazkia
Gurruchaga Zapirain, José M.ª

III. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1990-01-30)

    José Miguel Martín Herrera-k ordezkatua

  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Kidea (1987-03-11 / 1989-02-21)

    Nicolás Redondo Terreros-ek ordezkatua

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1987-04-15 / 1990-01-30)
    1. Manuel Huertas Vicente ordezkatu zuen
    2. Ana Ariz Bidondo-k ordezkatua
  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1990-01-30)

    José Andrés Paul Tejedor-ek ordezkatua

  • Auzipide, Foru eta Berarizko Legepidetzen Batzordea: Lehendakariordea (1987-04-09 / 1987-04-15)

    Odón Elorza González-ek ordezkatua