Izandakoa

Eguiagaray Ucelay, Juan Manuel argazkia
Eguiagaray Ucelay, Juan Manuel

III. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1988-10-04)

    Juan Miguel Moreno Lombardero-k ordezkatua

  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Idazkaria (1987-03-11 / 1988-10-04)

    Juan Miguel Moreno Lombardero-k ordezkatua

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1988-10-04)

    Rosa M.ª Díez González-ek ordezkatua

II. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-10-01)
  • Iraskunde, Guztizko Ardularitza, Legegintza Batzordea: Lehendakariordea (1984-05-03 / 1986-10-01)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1986-09-26 / 1986-10-01)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1984-03-22 / 1987-01-08)
  • Erresumatik Eusko Jaurlaritzara eta Foru-Diputaziotarako Eskuraketen Artarako Batzorde Berezia: Kidea (1984-10-18 / 1986-10-01)
  • I eta II Bateango Batzordea: Lehendakariordea (1984-12-13 / 1985-02-14)

I. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1984-01-19)
  • Bozeramaileen Batzarra: Bozeramailea (1982-11-18 / 1984-01-19)

    José M.ª Benegas Haddad ordezkatu zuen

  • Iraskunde, Guztizko Ardularitza, Legegintza Batzordea: Idazkaria (1982-12-06 / 1984-01-19)

    Ricardo García Damborenea ordezkatu zuen

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Idazkaria (1981-06-05 / 1984-01-19)
  • Lurralde Antolakizun eta Arlopolitikarako Batzordea: Kidea (1981-06-30 / 1981-09-16)

    José Antonio Maturana Plaza ordezkatu zuen

  • Lurralde Antolakizun eta Arlopolitikarako Batzordea: Idazkaria (1981-09-16 / 1982-12-06)

    Ramón Jauregui Atondo-k ordezkatua

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1982-12-06 / 1984-03-22)

    José M.ª Benegas Haddad ordezkatu zuen

  • Lemoizko Zentral Nuklearrari buruzko Ikerketa Batzorde Berezia: Idazkaria (1980-07-23 / 1984-01-19)
  • I eta II Bateango Batzordea: Kidea (1982-12-06 / 1984-01-19)

    Ricardo García Damborenea ordezkatu zuen

  • II eta III Bateango Batzordea: Lehendakariordea (1981-05-14 / 1981-05-27)
  • II eta V Bateango Batzordea: Kidea (1980-10-29 / 1981-04-02)