Izandakoa

Vallejo de Olejua, Eduardo argazkia
Vallejo de Olejua, Eduardo

III. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1988-04-12)

    Xabier Ormaetxea Garai-k ordezkatua

  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1988-04-12)

    Xabier Ormaetxea Garai-k ordezkatua

  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1988-04-12)

    Xabier Ormaetxea Garai-k ordezkatua

  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1988-04-12)

    Xabier Ormaetxea Garai-k ordezkatua

  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1987-04-09 / 1987-10-09)

    Isabel Orbe Garay-k ordezkatua