Izandakoa

Viana Santa Cruz, Jesús M.ª argazkia
Viana Santa Cruz, Jesús M.ª

III. Legealdia

  • Misto-CDS Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1987-02-24)

    Carlos Sainz Angulo-k ordezkatua

I. Legealdia

  • Centristas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1983-05-25)
  • Centro Democrático y Social Taldeko Legebiltzarkidea (1983-05-25 / 1984-01-19)
  • Bozeramaileen Batzarra: Bozeramailea (1980-03-31 / 1983-05-25)
  • Bozeramaileen Batzarra: Bozeramailea (1983-05-25 / 1984-01-19)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1983-03-03 / 1983-05-25)

    Pablo López de Heredia Quintana ordezkatu zuen

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1983-05-25 / 1984-01-19)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1980-03-31 / 1983-03-03)

    Alfredo Marco Tabar-ek ordezkatua

  • Foru-Legea, Herri-Legea eta Lege Berezia Zaindu, Aldatu eta Egiteratzeko Berarizko Batzordea: Kidea (1983-06-30 / 1984-01-19)
  • I eta II Bateango Batzordea: Kidea (1983-03-03 / 1983-05-25)

    Pablo López de Heredia Quintana ordezkatu zuen

  • I eta II Bateango Batzordea: Kidea (1983-05-25 / 1984-01-19)