Izandakoa

Sáenz Castro, Rafael Cruz argazkia
Sáenz Castro, Rafael Cruz

III. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1987-09-22 / 1989-11-07)
    1. Juan Carlos Girbau García ordezkatu zuen
    2. Félix Leopoldo Samaniego Izarra-k ordezkatua
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1987-10-09 / 1989-11-07)
    1. Juan Carlos Girbau García ordezkatu zuen
    2. José Andrés Paul Tejedor-ek ordezkatua
  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1987-10-09 / 1989-11-07)
    1. Odón Elorza González ordezkatu zuen
    2. José Andrés Paul Tejedor-ek ordezkatua

II. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1986-09-18 / 1986-10-01)

    Raúl Arza Vélez ordezkatu zuen