Izandakoa

Girbau García, Juan Carlos argazkia
Girbau García, Juan Carlos

III. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1987-09-22)

    Rafael Cruz Sáenz Castro-k ordezkatua

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1987-09-22)

    Odón Elorza González-ek ordezkatua

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1987-03-11 / 1987-09-22)

    Rafael Cruz Sáenz Castro-k ordezkatua

  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Lehendakariordea (1987-03-18 / 1987-09-22)

    Odón Elorza González-ek ordezkatua

  • Auzipide, Foru eta Berarizko Legepidetzen Batzordea: Kidea (1987-04-09 / 1987-09-22)

    Alfonso Martínez Pérez-ek ordezkatua

II. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-10-01)
  • Lurralde-Antolaketa, Garraioak eta Turismo Batzordea: Kidea (1986-09-26 / 1986-10-01)
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1984-05-03 / 1986-10-01)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1984-03-30 / 1986-10-01)
  • Euskal Herriko Elkarte Autonomiaduneko Herri Adierzpideen Arta eta Zaingorako Batzordea: Kidea (1985-07-03 / 1986-10-01)

    Jesús M.ª Eguiguren Imaz ordezkatu zuen

  • Foru-Legea, Herri-Legea eta Lege Berezia Zaindu, Aldatu eta Egiteratzeko Berarizko Batzordea: Kidea (1986-09-26 / 1986-10-01)
  • II eta V Bateango Batzordea: Kidea (1984-10-10 / 1984-12-11)
  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1986-04-23 / 1987-05-08)