Izandakoa

Borderas Gaztambide, Augusto argazkia
Borderas Gaztambide, Augusto

III. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1989-11-14)

    Roberto San Ildefonso Izaguirre-k ordezkatua

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Idazkaria (1987-03-18 / 1989-11-14)

    Ernesto Ladrón de Guevara López de Arbina-k ordezkatua

  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1989-11-13)

    Antxon Aso Martínez-ek ordezkatua

  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1989-11-13)

    Fernando Buesa Blanco-k ordezkatua

  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1987-04-09 / 1989-11-13)

    Félix Leopoldo Samaniego Izarra-k ordezkatua