Izandakoa

Cuerda Montoya, José Ángel argazkia
Cuerda Montoya, José Ángel

III. Legealdia

  • Eusko Alkartasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1989-11-21)

    Josefina Santamaría Rodríguez-ek ordezkatua

  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1987-10-06)

    Sabin Intxaurraga Mendibil-ek ordezkatua

  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1989-10-06)

    Carlos Blasco de Imaz-ek ordezkatua

  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1989-11-21)

    Josefina Santamaría Rodríguez-ek ordezkatua

II. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-09-21)
  • Misto Taldeko Legebiltzarkidea (1986-09-21 / 1986-10-01)
  • Bozeramaileen Batzarra: Bozeramailea (1984-03-22 / 1985-02-20)

    Iñigo Agirre Kerexeta-k ordezkatua

  • Lurralde-Antolaketa, Garraioak eta Turismo Batzordea: Kidea (1986-09-24 / 1986-10-01)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1984-03-30 / 1986-09-21)
  • Gizaeskubideen Batzordea: Lehendakaria (1984-05-03 / 1986-09-21)
  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1986-09-24 / 1986-10-01)
  • Foru-Legea, Herri-Legea eta Lege Berezia Zaindu, Aldatu eta Egiteratzeko Berarizko Batzordea: Kidea (1986-09-24 / 1986-10-01)