Izandakoa

Aguinaga Torrano, Joaquín María argazkia
Aguinaga Torrano, Joaquín María

II. Legealdia

  • Grupo Popular Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-10-01)
  • Industria, Enerjia, Merkataritza, Nekazaritza eta Arrantzua Batzordea: Kidea (1984-05-03 / 1986-10-01)
  • Foru-Legea, Herri-Legea eta Lege Berezia Zaindu, Aldatu eta Egiteratzeko Berarizko Batzordea: Idazkaria (1984-10-18 / 1986-10-01)
  • Erresumatik Eusko Jaurlaritzara eta Foru-Diputaziotarako Eskuraketen Artarako Batzorde Berezia: Idazkaria (1984-10-18 / 1986-10-01)

I. Legealdia

  • Centristas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1983-02-01)
  • Misto Taldeko Legebiltzarkidea (1983-02-01 / 1984-01-19)
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1980-04-30 / 1983-02-01)

    Jesús García de Miguel Martínez-ek ordezkatua

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1983-02-22 / 1984-01-19)

    Florencio Arostegui Zubiaurre ordezkatu zuen

  • Lemoizko Zentral Nuklearrari buruzko Ikerketa Batzorde Berezia: Kidea (1980-07-23 / 1983-02-01)
  • Euskal Herriko Elkarte Autonomiaduneko Herri Adierzpideen Arta eta Zaingorako Batzordea: Kidea (1983-02-22 / 1984-01-19)

    Santiago de Griñó Rabert ordezkatu zuen

  • Foru-Legea, Herri-Legea eta Lege Berezia Zaindu, Aldatu eta Egiteratzeko Berarizko Batzordea: Kidea (1983-06-30 / 1984-01-19)
  • IV eta V Bateango Batzordea: Kidea (1983-11-24 / 1984-01-19)