Izandakoa

Alkain y Martikorena, Jesús María argazkia
Alkain y Martikorena, Jesús María

III. Legealdia

  • Universidad del País Vasco/Euskal Herriko Unibertsitateko Gizarte-Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1987-05-08 / 1991-04-19)

II. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-10-01)
  • Lurralde-Antolaketa, Garraioak eta Turismo Batzordea: Kidea (1984-05-03 / 1986-10-01)
  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1984-05-03 / 1986-10-01)