Izandakoa

Amunarriz Olano, Miren Begoña argazkia
Amunarriz Olano, Miren Begoña

III. Legealdia

  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1987-05-08 / 1991-04-19)
  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1987-05-08 / 1991-04-11)

II. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-10-01)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1984-05-03 / 1986-10-01)
  • Gizaeskubideen Batzordea: Idazkaria (1984-05-03 / 1986-10-01)
  • II eta V Bateango Batzordea: Kidea (1984-10-10 / 1984-12-11)
  • I eta II Bateango Batzordea: Kidea (1984-12-13 / 1985-02-14)

I. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1984-01-19)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1981-09-23 / 1984-01-19)

    Eusebio Albinarrate Eguia ordezkatu zuen

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1980-04-30 / 1984-01-19)
  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1980-07-23 / 1984-01-19)
  • Eskabidezko Batzordea: Kidea (1980-07-23 / 1984-01-19)
  • IV eta V Bateango Batzordea: Kidea (1983-11-24 / 1984-01-19)