Izandakoa

Anasagasti Olabeaga, Iñaki Mirena argazkia
Anasagasti Olabeaga, Iñaki Mirena

II. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-07-09)

    Idoia Zenarrutzabeitia Beldarrain-ek ordezkatua

  • Industria, Enerjia, Merkataritza, Nekazaritza eta Arrantzua Batzordea: Kidea (1984-05-03 / 1986-07-09)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1984-03-22 / 1986-07-09)

    Iñigo Agirre Kerexeta-k ordezkatua

I. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1984-01-19)
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1980-04-30 / 1984-01-19)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1980-03-31 / 1984-03-22)
  • Bateraezintasun Batzordea: Lehendakariordea (1980-04-29 / 1984-01-19)
  • Euskal Herriko Elkarte Autonomiaduneko Herri Adierzpideen Arta eta Zaingorako Batzordea: Lehendakaria (1982-02-11 / 1984-01-19)
  • IV eta V Bateango Batzordea: Kidea (1983-11-24 / 1984-01-19)