Izandakoa

Ansola Larrañaga, Gurutz argazkia
Ansola Larrañaga, Gurutz

II. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-09-21)
  • Misto Taldeko Legebiltzarkidea (1986-09-21 / 1986-10-01)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Lehendakaria (1984-05-03 / 1986-09-21)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1986-09-24 / 1986-10-01)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1984-03-22 / 1986-09-19)

    José Manuel Martiarena Lizarazu-k ordezkatua

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1986-09-24 / 1987-01-08)
  • II eta V Bateango Batzordea: Lehendakaria (1984-10-10 / 1984-12-11)
  • I eta II Bateango Batzordea: Lehendakaria (1984-12-13 / 1985-02-14)

I. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1984-01-19)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Lehendakaria (1980-12-04 / 1984-01-19)
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Lehendakaria (1980-04-30 / 1980-11-11)

    Inmaculada Boneta y Piedra-k ordezkatua

  • Euskal Herriko Elkarte Autonomiaduneko Herri Adierzpideen Arta eta Zaingorako Batzordea: Kidea (1982-02-11 / 1984-01-19)
  • I eta II Bateango Batzordea: Kidea (1981-06-10 / 1984-01-19)
  • II eta III Bateango Batzordea: Kidea (1981-05-14 / 1981-05-27)
  • II eta V Bateango Batzordea: Kidea (1980-10-29 / 1981-04-02)