Izandakoa

Arostegui Zubiaurre, Florencio argazkia
Arostegui Zubiaurre, Florencio

II. Legealdia

  • Grupo Popular Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-10-01)
  • Lurralde-Antolaketa, Garraioak eta Turismo Batzordea: Kidea (1984-05-03 / 1986-01-13)

    Pablo Alejandro Mosquera Mata-k ordezkatua

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1984-03-22 / 1987-01-08)
  • Foru-Legea, Herri-Legea eta Lege Berezia Zaindu, Aldatu eta Egiteratzeko Berarizko Batzordea: Kidea (1986-01-13 / 1986-10-01)

    Pablo Alejandro Mosquera Mata ordezkatu zuen

I. Legealdia

  • Misto-Alianza Popular Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1984-01-19)
  • Bozeramaileen Batzarra: Bozeramailea (1980-03-31 / 1984-01-19)
  • Iraskunde, Guztizko Ardularitza, Legegintza Batzordea: Kidea (1980-04-30 / 1983-02-22)

    Gonzalo Urbistondo Ruiz de Galarreta-k ordezkatua

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1982-06-22 / 1983-02-22)
    1. Juan Infante Escudero ordezkatu zuen
    2. Joaquín María Aguinaga Torrano-k ordezkatua
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1980-03-31 / 1984-03-22)
  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1980-07-23 / 1983-02-22)

    Pedro María Viana García-k ordezkatua

  • I eta II Bateango Batzordea: Kidea (1981-06-10 / 1984-01-19)