Izandakoa

Bordas Martínez, Julio argazkia
Bordas Martínez, Julio

II. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-10-01)
  • Lurralde-Antolaketa, Garraioak eta Turismo Batzordea: Kidea (1984-05-03 / 1986-10-01)
  • Euskal Herriko Elkarte Autonomiaduneko Herri Adierzpideen Arta eta Zaingorako Batzordea: Idazkaria (1984-05-03 / 1986-10-01)
  • Drogazaletasunen Aurkako Jarraipen, Zaingo eta Bultzatze Batzorde Berezia Batzorde Berezia: Kidea (1986-09-26 / 1986-10-01)