Izandakoa

Careaga Muguerza, Juan Antonio argazkia
Careaga Muguerza, Juan Antonio

II. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-10-01)
  • Eusko Legebiltzarreko Mahaia: Lehen Lehendakariordea (1984-03-22 / 1984-11-20)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Lehen Lehendakariordea (1984-03-22 / 1987-01-08)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1984-03-30 / 1986-10-01)