Izandakoa

Fernández Pelaz, Mario argazkia
Fernández Pelaz, Mario

II. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-10-01)
  • Iraskunde, Guztizko Ardularitza, Legegintza Batzordea: Kidea (1984-05-03 / 1986-10-01)
  • Erresumatik Eusko Jaurlaritzara eta Foru-Diputaziotarako Eskuraketen Artarako Batzorde Berezia: Kidea (1984-10-18 / 1986-10-01)
  • I eta II Bateango Batzordea: Kidea (1984-12-13 / 1985-02-14)
  • Eusko Jaurlaritza: EJ Lehendakariordea (1984-04-01 / 1985-01-01)

I. Legealdia

  • Eusko Jaurlaritza: EJ Lehendakariordea (1982-01-12 / 1984-03-31)
  • Lan Saila: Sailburua (1980-04-01 / 1984-03-31)