Izandakoa

Idigoras Gerrikabeitia, Jon argazkia
Idigoras Gerrikabeitia, Jon

II. Legealdia

  • Herri Batasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-10-01)

I. Legealdia

  • Herri Batasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1984-01-19)