Izandakoa

Lecuona Laburu, José Ángel argazkia
Lecuona Laburu, José Ángel

II. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-10-01)
  • Industria, Enerjia, Merkataritza, Nekazaritza eta Arrantzua Batzordea: Kidea (1984-05-03 / 1986-10-01)
  • Drogazaletasunen Aurkako Jarraipen, Zaingo eta Bultzatze Batzorde Berezia Batzorde Berezia: Kidea (1985-04-26 / 1986-10-01)

I. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1982-12-01 / 1984-01-19)

    Angel José Gavilán Arganda ordezkatu zuen

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1982-12-06 / 1984-01-19)

    Pedro María Viana García ordezkatu zuen

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1982-12-06 / 1984-01-19)

    Pedro María Viana García ordezkatu zuen

  • Eskabidezko Batzordea: Kidea (1982-12-06 / 1984-01-19)

    Angel José Gavilán Arganda ordezkatu zuen

  • IV eta V Bateango Batzordea: Kidea (1983-11-24 / 1984-01-19)