Izandakoa

Lertxundi Barañano, Roberto argazkia
Lertxundi Barañano, Roberto

IX. Legealdia

  • Euskadiren izeneko Senadoreak: Senatorea (2009-06-12 / 2013-01-24)

II. Legealdia

  • Euskadiko Ezkerra Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-10-01)
  • Lan eta Gizarte Ongunderako Batzordea: Kidea (1984-05-03 / 1986-10-01)
  • Drogazaletasunen Aurkako Jarraipen, Zaingo eta Bultzatze Batzorde Berezia Batzorde Berezia: Idazkaria (1985-04-26 / 1986-10-01)

I. Legealdia

  • Misto-Partido Comunista Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1981-02-12)

    Juan Infante Escudero-k ordezkatua

  • Bozeramaileen Batzarra: Bozeramailea (1980-03-31 / 1981-02-12)

    Juan Infante Escudero-k ordezkatua

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1980-04-30 / 1981-02-12)

    Juan Infante Escudero-k ordezkatua

  • Lan eta Gizarte Ongunderako Batzordea: Kidea (1980-04-30 / 1981-02-12)

    Juan Infante Escudero-k ordezkatua

  • Eskabidezko Batzordea: Kidea (1980-07-23 / 1981-02-12)

    Juan Infante Escudero-k ordezkatua

  • II eta V Bateango Batzordea: Kidea (1980-10-29 / 1981-02-12)

    Juan Infante Escudero-k ordezkatua