Izandakoa

Loidi Alcaraz, José Antonio argazkia
Loidi Alcaraz, José Antonio

II. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-10-01)
  • Iraskunde, Guztizko Ardularitza, Legegintza Batzordea: Kidea (1984-05-03 / 1986-10-01)
  • Bateraezintasun Batzordea: Idazkaria (1984-03-30 / 1986-10-01)
  • Foru-Legea, Herri-Legea eta Lege Berezia Zaindu, Aldatu eta Egiteratzeko Berarizko Batzordea: Kidea (1984-10-18 / 1986-10-01)
  • I eta II Bateango Batzordea: Kidea (1984-12-13 / 1985-02-14)