Izandakoa

Morales Moya, Pedro argazkia
Morales Moya, Pedro

II. Legealdia

  • Grupo Popular Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-10-01)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1984-05-03 / 1986-10-01)
  • Foru-Legea, Herri-Legea eta Lege Berezia Zaindu, Aldatu eta Egiteratzeko Berarizko Batzordea: Kidea (1984-10-18 / 1986-10-01)
  • II eta V Bateango Batzordea: Kidea (1984-10-10 / 1984-12-11)
  • I eta II Bateango Batzordea: Kidea (1984-12-13 / 1985-02-14)