Izandakoa

Ochoa de Eribe Elorza, Juan José M.ª argazkia
Ochoa de Eribe Elorza, Juan José M.ª

II. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-10-01)
  • Industria, Enerjia, Merkataritza, Nekazaritza eta Arrantzua Batzordea: Kidea (1984-05-03 / 1986-10-01)
  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1984-03-22 / 1987-01-08)

I. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1981-09-16 / 1984-01-19)

    Maite Sáez de Olazagoitia López de Luzuriaga ordezkatu zuen

  • Lan eta Gizarte Ongunderako Batzordea: Kidea (1981-09-18 / 1984-01-19)

    Carlos Blasco de Imaz ordezkatu zuen

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Kidea (1981-09-23 / 1984-03-22)

    Mitxel Unzueta Uzcanga ordezkatu zuen

  • Eskakizun Batzordea: Kidea (1983-04-20 / 1984-01-19)
  • IV eta V Bateango Batzordea: Kidea (1983-11-24 / 1984-01-19)