Izandakoa

Olabarria Muñoz, Emilio argazkia
Olabarria Muñoz, Emilio

VII. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (2001-06-12 / 2004-03-29)

    Xabier Agirre López-ek ordezkatua

  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2004-03-29)

    Xabier Agirre López-ek ordezkatua

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2004-03-29)

    Xabier Agirre López-ek ordezkatua

  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (2001-09-25 / 2004-03-29)

    Xabier Agirre López-ek ordezkatua

  • Lan eta Gizarte Gaietarako Batzordea: Idazkaria (2001-09-25 / 2004-03-29)

    Xabier Agirre López-ek ordezkatua

  • Giza Eskubideen eta Herritarren Eskaeren Batzordea: Idazkaria (2001-09-25 / 2004-03-29)

    Xabier Agirre López-ek ordezkatua

  • Autogobernuari buruzko Batzorde Berezia: Kidea (2001-11-29 / 2002-07-12)

II. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-07-09)

    Armando Llanos Ortiz de Landaluce-k ordezkatua

  • Lan eta Gizarte Ongunderako Batzordea: Kidea (1984-05-03 / 1986-07-09)