Izandakoa

Zabala Alzibar, Federico argazkia
Zabala Alzibar, Federico

II. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1985-01-10)

    José Antonio Ardanza Garro-k ordezkatua

  • Foru-Legea, Herri-Legea eta Lege Berezia Zaindu, Aldatu eta Egiteratzeko Berarizko Batzordea: Lehendakaria (1984-10-18 / 1985-02-11)

    José Antonio Rubalkaba Quintana-k ordezkatua