Izandakoa

Galdos Irazabal, Iñaki argazkia
Galdos Irazabal, Iñaki

Hizkuntzak : Euskara, gaztelania

VI. Legealdia

  • Eusko Alkartasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1999-01-29 / 2001-03-20)

    Inaxio Oliveri Albisu ordezkatu zuen

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Lehendakaria (1999-02-10 / 2001-03-20)
  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Lehendakariordea (1999-02-04 / 2001-03-20)
  • Nekazaritza eta Arrantza Batzordea: Lehendakariordea (1999-02-04 / 2001-03-20)
  • RTVEren Euskadiko Aholku Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1999-05-20 / 2002-03-27)

Alderdi politikoetako karguak

  • Eusko Alkartasunako Gipuzkoako Batzorde Eragileko Komunikazio idazkaria

Beste kargo publiko batzuk

  • Zinegotzia, Oñatiko udalean