Izandakoa

Antxustegi Urkiaga, Karmele argazkia
Antxustegi Urkiaga, Karmele

Hizkuntzak : Euskera, gaztelania

VIII. Legealdia

  • Eusko Alkartasuna Taldeko Legebiltzarkidea (2005-07-28 / 2009-01-06)

    Joseba Azkarraga Rodero ordezkatu zuen

  • Lan eta Gizarte Gaietarako Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2009-01-06)
  • Nekazaritza eta Arrantza Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2009-01-06)
  • Osasun Batzordea: Kidea (2005-09-20 / 2009-01-06)

VII. Legealdia

  • Eusko Alkartasuna Taldeko Legebiltzarkidea (2001-09-25 / 2005-02-22)

    Sabin Intxaurraga Mendibil ordezkatu zuen

  • Lan eta Gizarte Gaietarako Batzordea: Kidea (2001-10-09 / 2005-02-22)

    Martin Aranburu Carrera ordezkatu zuen

  • Nekazaritza eta Arrantza Batzordea: Kidea (2001-10-09 / 2005-02-22)

    Pablo Larrauri Altonaga ordezkatu zuen

  • Osasun Batzordea: Kidea (2001-10-09 / 2001-10-10)

    Onintza Lasa Arteaga ordezkatu zuen

  • Osasun Batzordea: Idazkaria (2001-10-10 / 2004-02-17)
  • Osasun Batzordea: Lehendakaria (2004-02-27 / 2005-02-22)
  • Emakume eta Gazteria Batzordea: Kidea (2001-10-09 / 2005-02-22)

    Onintza Lasa Arteaga ordezkatu zuen

  • Emakundeko Zuzendaritza Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2002-03-27 / 2005-11-23)
  • Drogamenpekotasunen Aholku Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2002-09-19 / 2009-10-02)

VI. Legealdia

  • Eusko Alkartasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1999-01-26 / 2001-03-20)

    Sabin Intxaurraga Mendibil ordezkatu zuen

  • Osasun Batzordea: Lehendakaria (1999-02-04 / 2001-03-20)
  • Emakume eta Gazteria Batzordea: Lehendakariordea (1999-02-04 / 2001-03-20)

Alderdi politikoetako karguak

  • Eusko Alkartasunako Batzorde Eragileko kidea

Beste kargo publiko batzuk

  • Ondarroako udaleko zinegotzia

Interesgarriak diren beste datu batzuk

  • Bizkaiko Elbarrituen Koordinazio Batzordearen kidea