Izandakoa

Nafarrate Kortabarria, Iñaki argazkia
Nafarrate Kortabarria, Iñaki

Lanbidea : Enplegatua

VI. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1999-02-01 / 2001-03-20)

    Iñaki Gerenabarrena Martínez de Lahidalga ordezkatu zuen

  • Industria, Merkataritza eta Turismo Batzordea: Kidea (1999-02-10 / 2001-03-20)
  • Lurralde Antolamendu, Garraio eta Ingurumen Batzordea: Kidea (1999-02-10 / 2001-03-20)
  • Lan eta Gizarte Gaietarako Batzordea: Kidea (1999-02-10 / 2001-03-20)
  • Nekazaritza eta Arrantza Batzordea: Kidea (1999-02-04 / 2001-03-20)

Beste kargo publiko batzuk

  • Aramaioko alkatea