Izandakoa

Cereceda Garaio, José Luis argazkia
Cereceda Garaio, José Luis

II. Legealdia

  • Herri Batasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1985-02-15 / 1986-10-01)

    Santiago Brouard Pérez ordezkatu zuen

I. Legealdia

  • Herri Batasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1980-10-09 / 1984-01-19)

    Josu Mirena Aizpurua San Nicolás ordezkatu zuen