Izandakoa

Arza Vélez, Raúl argazkia
Arza Vélez, Raúl

VIII. Legealdia

  • EITBren Administrazio Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2006-06-30 / 2009-09-24)

II. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1986-06-23 / 1986-09-18)
    1. José Luis Hernández Marco ordezkatu zuen
    2. Rafael Cruz Sáenz Castro-k ordezkatua