Izandakoa

Arraibi Iza, Mikel argazkia
Arraibi Iza, Mikel
Lanbidea :
Zerga-aholkularia
Hizkuntzak :
Euskera, Ingelesa.

VII. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (2001-09-27 / 2005-02-22)

    Belén Greaves Badillo ordezkatu zuen

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (2001-10-09 / 2005-02-22)

    Xabier Ormaetxea Garai ordezkatu zuen

  • Nekazaritza eta Arrantza Batzordea: Kidea (2001-10-09 / 2005-02-22)

    Xabier Ormaetxea Garai ordezkatu zuen

  • Osasun Batzordea: Kidea (2001-10-09 / 2005-02-22)

    Xabier Ormaetxea Garai ordezkatu zuen

VI. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1999-10-22 / 2001-03-20)

    Karmelo Sainz de la Maza Arrola ordezkatu zuen

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1999-10-29 / 2001-03-20)

    Karmelo Sainz de la Maza Arrola ordezkatu zuen

  • Lurralde Antolamendu, Garraio eta Ingurumen Batzordea: Kidea (1999-10-29 / 2001-03-20)

    Karmelo Sainz de la Maza Arrola ordezkatu zuen

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1999-10-29 / 2001-03-20)

    Iñigo Urkullu Renteria ordezkatu zuen

  • Nekazaritza eta Arrantza Batzordea: Kidea (1999-10-29 / 2001-03-20)

    Xabier Ormaetxea Garai ordezkatu zuen

Beste kargo publiko batzuk

  • Lemoako alkate oiha.

Interesgarriak diren beste datu batzuk

  • ---