Izandakoa

Herrero Romero, Julio argazkia
Herrero Romero, Julio

V. Legealdia

  • Socialistas Vascos-Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (1994-11-30 / 1995-07-19)

    María Teresa Rodríguez Barahona-k ordezkatua

  • Industri eta Nekazaritza Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1995-07-19)

    María Teresa Rodríguez Barahona-k ordezkatua

  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1995-07-19)

    María Teresa Rodríguez Barahona-k ordezkatua

  • Lan eta Osasun Batzordea: Lehendakaria (1995-01-18 / 1995-07-19)

    María Teresa Rodríguez Barahona-k ordezkatua

  • Kanpo Ekintzaren Jarraipenerako Batzordea: Kidea (1995-01-18 / 1995-07-19)

    Ignacio María Latierro Corta-k ordezkatua

  • Drogamenpekotasunen Aholku Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1995-06-01 / 1995-07-19)

    María Teresa Rodríguez Barahona-k ordezkatua

IV. Legealdia

  • Euskal Sozialistak Taldeko Legebiltzarkidea (1990-12-18 / 1994-08-30)
  • Erakunde eta Herrizaingo Batzordea: Kidea (1991-10-22 / 1994-08-30)

    Fernando Buesa Blanco ordezkatu zuen

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1991-10-22 / 1994-08-30)

    Fernando Buesa Blanco ordezkatu zuen

  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1991-02-07 / 1994-08-30)
  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1991-10-22 / 1991-05-14)
    1. Odón Elorza González ordezkatu zuen
    2. Pedro Hernández González-ek ordezkatua
  • Eusko Jaurlaritzaren Kanpo-Ekintzen jarraipenerako Batzordea: Kidea (1991-05-14 / 1994-08-30)

    Luis María Atienza Serna ordezkatu zuen

III. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1987-01-08 / 1990-09-03)
  • Lurralde-Antolaketa eta Garraioen Batzordea: Idazkaria (1987-03-18 / 1990-09-03)
  • EITBren Legebiltzar Kontrolerako Batzordea: Kidea (1987-03-18 / 1990-09-03)

II. Legealdia

  • Universidad del País Vasco/Euskal Herriko Unibertsitateko Gizarte-Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1986-04-23 / 1987-05-08)