Izandakoa

Albinarrate Eguia, Eusebio argazkia
Albinarrate Eguia, Eusebio

I. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1984-01-19)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Lehendakariordea (1980-04-30 / 1981-09-23)

    Miren Begoña Amunarriz Olano-k ordezkatua

  • Lan eta Gizarte Ongunderako Batzordea: Kidea (1981-09-04 / 1984-01-19)

    Maite Sáez de Olazagoitia López de Luzuriaga ordezkatu zuen

  • Lemoizko Zentral Nuklearrari buruzko Ikerketa Batzorde Berezia: Kidea (1980-07-23 / 1984-01-19)
  • Eskabidezko Batzordea: Kidea (1981-09-23 / 1984-01-19)

    Maite Sáez de Olazagoitia López de Luzuriaga ordezkatu zuen

  • I eta II Bateango Batzordea: Kidea (1981-06-10 / 1984-01-19)
  • II eta III Bateango Batzordea: Kidea (1981-05-14 / 1981-05-27)
  • II eta V Bateango Batzordea: Idazkaria (1980-10-29 / 1981-04-02)
  • IV eta V Bateango Batzordea: Kidea (1983-11-24 / 1984-01-19)