Izandakoa

Astarloa Ocerin, Carlos argazkia
Astarloa Ocerin, Carlos

I. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1980-10-09 / 1984-01-19)

    Félix Ormazabal Ascasibar ordezkatu zuen

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1980-10-09 / 1981-12-29)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Lehendakariordea (1981-12-29 / 1984-01-19)
  • Lurralde Antolakizun eta Arlopolitikarako Batzordea: Kidea (1980-10-09 / 1984-01-19)

    Félix Ormazabal Ascasibar ordezkatu zuen

  • Uholdeak Sortutako Arazoen Jarraipenerako Batzorde Berezia: Kidea (1983-09-21 / 1984-01-19)
  • I eta II Bateango Batzordea: Kidea (1981-06-10 / 1984-01-19)
  • II eta III Bateango Batzordea: Kidea (1981-05-14 / 1981-05-27)
  • II eta V Bateango Batzordea: Kidea (1980-10-29 / 1981-04-02)