Izandakoa

Casas Vila, Enrique argazkia
Casas Vila, Enrique

I. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1982-12-01 / 1984-01-19)

    José M.ª Benegas Haddad ordezkatu zuen

  • Iraskunde, Guztizko Ardularitza, Legegintza Batzordea: Kidea (1982-12-06 / 1984-01-19)

    José M.ª Benegas Haddad ordezkatu zuen

  • I eta II Bateango Batzordea: Kidea (1982-12-01 / 1984-01-19)

    José M.ª Benegas Haddad ordezkatu zuen

  • Euskadiren izeneko Senadoreak: Senatorea (1981-06-30 / 1984-02-23)

Interesgarriak diren beste datu batzuk

  • 1984ko otsailaren 23an hil zen.