Izandakoa

Castells Artetxe, Miguel argazkia
Castells Artetxe, Miguel

VII. Legealdia

  • EAEko Hauteskunde Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (2001-11-20 / 2001-11-28)

    Iñigo Iruin Sanz-ek ordezkatua

VI. Legealdia

  • EAEko Hauteskunde Batzordea: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1999-10-05 / 2001-11-20)

I. Legealdia

  • Herri Batasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1984-01-19)