Izandakoa

Garate Muñoz, Castor argazkia
Garate Muñoz, Castor

II. Legealdia

  • Lurralde Plangintza, Garraio eta Turismo Saila: Sailburua (1984-04-01 / 1985-01-01)

I. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1984-01-19)
  • Lurralde Antolakizun eta Arlopolitikarako Batzordea: Kidea (1980-04-30 / 1984-01-19)
  • Lemoizko Zentral Nuklearrari buruzko Ikerketa Batzorde Berezia: Kidea (1980-07-23 / 1984-01-19)
  • Uholdeak Sortutako Arazoen Jarraipenerako Batzorde Berezia: Kidea (1983-09-21 / 1984-01-19)
  • II eta III Bateango Batzordea: Kidea (1981-05-14 / 1981-05-27)