Izandakoa

García Damborenea, Ricardo argazkia
García Damborenea, Ricardo

I. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1982-11-16)

    Alberto Pérez García-k ordezkatua

  • Iraskunde, Guztizko Ardularitza, Legegintza Batzordea: Idazkaria (1980-04-30 / 1982-11-16)

    Juan Manuel Eguiagaray Ucelay-k ordezkatua

  • Lan eta Gizarte Ongunderako Batzordea: Kidea (1981-05-28 / 1982-11-18)
    1. Juan Miguel Moreno Lombardero ordezkatu zuen
    2. Alberto Pérez García-k ordezkatua
  • I eta II Bateango Batzordea: Kidea (1981-06-10 / 1982-11-16)

    Juan Manuel Eguiagaray Ucelay-k ordezkatua