Izandakoa

García de Miguel Martínez, Jesús argazkia
García de Miguel Martínez, Jesús

I. Legealdia

  • Centristas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1983-02-07 / 1983-05-25)

    Pablo López de Heredia Quintana ordezkatu zuen

  • Centro Democrático y Social Taldeko Legebiltzarkidea (1983-05-25 / 1984-01-19)
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1983-03-03 / 1983-05-25)

    Joaquín María Aguinaga Torrano ordezkatu zuen

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1983-05-25 / 1984-01-19)
  • Lan eta Gizarte Ongunderako Batzordea: Kidea (1983-03-03 / 1983-05-25)

    Gonzalo Urbistondo Ruiz de Galarreta ordezkatu zuen

  • Lan eta Gizarte Ongunderako Batzordea: Kidea (1983-05-25 / 1984-01-19)
  • IV eta V Bateango Batzordea: Kidea (1983-11-24 / 1984-01-19)