Izandakoa

López de Heredia Quintana, Pablo argazkia
López de Heredia Quintana, Pablo

I. Legealdia

  • Centristas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1983-01-13)

    Jesús García de Miguel Martínez-ek ordezkatua

  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1980-04-30 / 1983-01-13)

    Jesús M.ª Viana Santa Cruz-ek ordezkatua

  • I eta II Bateango Batzordea: Kidea (1981-06-10 / 1983-01-13)

    Jesús M.ª Viana Santa Cruz-ek ordezkatua

  • II eta III Bateango Batzordea: Kidea (1981-05-14 / 1981-05-27)
  • II eta V Bateango Batzordea: Kidea (1980-10-29 / 1981-04-02)