Izandakoa

de Griñó Rabert, Santiago argazkia
de Griñó Rabert, Santiago

I. Legealdia

  • Misto-Alianza Popular Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1984-01-19)
  • Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea Erakunde, Herrizaingo eta Justizia Batzordea: Kidea (1980-04-30 / 1984-01-19)
  • Lurralde Antolakizun eta Arlopolitikarako Batzordea: Kidea (1980-04-30 / 1984-01-19)
  • Lan eta Gizarte Ongunderako Batzordea: Kidea (1982-06-22 / 1983-02-25)
    1. Juan Infante Escudero ordezkatu zuen
    2. Gonzalo Urbistondo Ruiz de Galarreta-k ordezkatua
  • Bateraezintasun Batzordea: Kidea (1980-04-29 / 1984-01-19)
  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1983-06-08 / 1994-01-19)

    Pedro María Viana García ordezkatu zuen

  • Lemoizko Zentral Nuklearrari buruzko Ikerketa Batzorde Berezia: Kidea (1980-07-23 / 1984-01-19)
  • Euskal Herriko Elkarte Autonomiaduneko Herri Adierzpideen Arta eta Zaingorako Batzordea: Kidea (1982-02-11 / 1983-02-22)

    Joaquín María Aguinaga Torrano-k ordezkatua

  • Foru-Legea, Herri-Legea eta Lege Berezia Zaindu, Aldatu eta Egiteratzeko Berarizko Batzordea: Kidea (1983-06-30 / 1984-01-19)
  • Eskakizun Batzordea: Kidea (1983-04-20 / 1984-01-19)
  • Uholdeak Sortutako Arazoen Jarraipenerako Batzorde Berezia: Kidea (1983-09-21 / 1984-01-19)
  • I eta II Bateango Batzordea: Kidea (1981-06-10 / 1984-01-19)
  • II eta III Bateango Batzordea: Kidea (1981-05-14 / 1981-05-27)
  • II eta V Bateango Batzordea: Kidea (1980-10-29 / 1981-04-02)