Izandakoa

Infante Escudero, Juan argazkia
Infante Escudero, Juan

III. Legealdia

  • Universidad del País Vasco/Euskal Herriko Unibertsitateko Gizarte-Kontseilua: Legebiltzarreko Ordezkatzailea (1987-05-08 / 1991-04-19)

I. Legealdia

  • Euskadiko Ezkerra Taldeko Legebiltzarkidea (1982-01-27 / 1984-01-19)
  • Misto-Partido Comunista Taldeko Legebiltzarkidea (1981-02-12 / 1982-01-27)

    Roberto Lertxundi Barañano ordezkatu zuen

  • Bozeramaileen Batzarra: Bozeramailea (1981-02-12 / 1982-01-27)

    Roberto Lertxundi Barañano ordezkatu zuen

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1981-02-12 / 1982-01-27)
    1. Roberto Lertxundi Barañano ordezkatu zuen
    2. Florencio Arostegui Zubiaurre-k ordezkatua
  • Lan eta Gizarte Ongunderako Batzordea: Kidea (1981-02-12 / 1982-01-27)
    1. Roberto Lertxundi Barañano ordezkatu zuen
    2. Santiago de Griñó Rabert-ek ordezkatua
  • Gizaeskubideen Batzordea: Idazkaria (1983-03-03 / 1984-01-19)

    Javier Olaverri Zazpe ordezkatu zuen

  • Eskabidezko Batzordea: Kidea (1981-02-12 / 1982-01-27)

    Roberto Lertxundi Barañano ordezkatu zuen

  • Foru-Legea, Herri-Legea eta Lege Berezia Zaindu, Aldatu eta Egiteratzeko Berarizko Batzordea: Idazkaria (1983-06-30 / 1984-01-19)
  • II eta V Bateango Batzordea: Kidea (1981-02-12 / 1981-04-02)

    Roberto Lertxundi Barañano ordezkatu zuen