Izandakoa

Jiménez de Aberasturi Ullate, José María argazkia
Jiménez de Aberasturi Ullate, José María

I. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1980-10-09 / 1984-01-19)

    Juan M.ª Ollora Otxoa de Aspuru ordezkatu zuen

  • Lan eta Gizarte Ongunderako Batzordea: Kidea (1980-10-09 / 1984-01-19)

    Juan M.ª Ollora Otxoa de Aspuru ordezkatu zuen

  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1980-10-09 / 1984-01-19)

    Juan M.ª Ollora Otxoa de Aspuru ordezkatu zuen

  • II eta V Bateango Batzordea: Kidea (1980-10-29 / 1981-04-02)
  • IV eta V Bateango Batzordea: Kidea (1983-11-24 / 1984-01-19)