Izandakoa

Zaldua Arbiza, José Antonio argazkia
Zaldua Arbiza, José Antonio

I. Legealdia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1983-11-30)

    Eduardo Jiménez Torres-ek ordezkatua

  • Eusko Legebiltzarreko Mahaia: Lehen Idazkaria (1980-03-31 / 1983-11-30)

    Joseba Andoni Leizaola Azpiazu-k ordezkatua

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1980-11-11 / 1983-11-30)

    Ana Bereciartua Arriaran ordezkatu zuen

  • Presako Legegintza, Araudi eta Gobernurako Batzordea: Lehen Idazkaria (1980-03-31 / 1983-11-30)

    Joseba Andoni Leizaola Azpiazu-k ordezkatua

  • Eskabidezko Batzordea: Kidea (1980-07-23 / 1983-11-30)
  • Euskal Herriko Elkarte Autonomiaduneko Herri Adierzpideen Arta eta Zaingorako Batzordea: Lehendakariordea (1982-02-11 / 1983-11-30)
  • Eskakizun Batzordea: Idazkaria (1983-04-20 / 1983-11-30)