Izandakoa

Landaburu Illarramendi, Eneko argazkia
Landaburu Illarramendi, Eneko

Lanbidea : Ekonomilaria

I. Legealdia

  • Euskal Sozialistak-Socialistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1981-03-25)

    Alfonso Martínez Pérez-ek ordezkatua

  • Lurralde Antolakizun eta Arlopolitikarako Batzordea: Kidea (1980-04-30 / 1981-03-25)

    Alfonso Martínez Pérez-ek ordezkatua

  • Lemoizko Zentral Nuklearrari buruzko Ikerketa Batzorde Berezia: Kidea (1980-07-23 / 1980-09-24)

    Pedro María Viana García-k ordezkatua