Izandakoa

Urbistondo Ruiz de Galarreta, Gonzalo argazkia
Urbistondo Ruiz de Galarreta, Gonzalo

I. Legealdia

  • Centristas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1980-11-20 / 1983-02-25)

    Jaime Mayor Oreja ordezkatu zuen

  • Misto Taldeko Legebiltzarkidea (1983-02-25 / 1984-01-19)
  • Iraskunde, Guztizko Ardularitza, Legegintza Batzordea: Kidea (1980-11-20 / 1981-05-12)
    1. Jaime Mayor Oreja ordezkatu zuen
    2. Alfredo Marco Tabar-ek ordezkatua
  • Iraskunde, Guztizko Ardularitza, Legegintza Batzordea: Kidea (1983-02-25 / 1984-01-19)

    Florencio Arostegui Zubiaurre ordezkatu zuen

  • Lan eta Gizarte Ongunderako Batzordea: Kidea (1981-05-12 / 1983-02-25)
    1. Carlos Sainz Angulo ordezkatu zuen
    2. Jesús García de Miguel Martínez-ek ordezkatua
  • Lan eta Gizarte Ongunderako Batzordea: Kidea (1983-02-25 / 1984-01-19)

    Santiago de Griñó Rabert ordezkatu zuen

  • Gizaeskubideen Batzordea: Kidea (1981-05-12 / 1983-02-25)

    Carlos Sainz Angulo-k ordezkatua

  • IV eta V Bateango Batzordea: Kidea (1983-11-24 / 1984-01-19)